Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na Internetu ! - KOSOVO JE SRBIJA!

PrijemZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...FAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Share | 

         Da Mi Je Biti Morski Pas (1999)

Share on Facebook
Autor
 Vaša Ocena:

Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5090
Poeni : 22305
Reputacija : 1273
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 44
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

Počalji#1    Sub 16 Jul - 16:29:38Odgovori na poruku

Scenarij i režija: Ognjen Sviličić

Glumac/ica - Uloga:
Vedran Mlikota - Kristijan
Josip Zovko - Mate
Elvis Bošnjak - Ive Dumanić
Bruna Bebić-Tudor - Dode Dumanić
Edita Majić - Lili
Vanča Kljaković - Domeniko
Jasna Jukić - Goge
Ecija Ojdanić - Miki
Snježana Sinovčić-Šiškov - Mare
Ljubo Zečević - Stipe
Siniša Ružić - Brando
Franko Strmotić - čovjek na prozoru
Ilija Zovko - čovjek s ovratnikom
Mate Ćurić - Joke
Vladimir Davidović - Lovre
Petar Vrca - suvozač pauka
Ivica Beatović - mladić s rive
Marko Bralić - Ivetov susjed
Filip Radoš - policajac
Ante Čedo Martinić - konobar
Zoja Odak - Domenikova žena (glas)
Branko Rakić - Suhi
Saulle Ashimova – Japanka
Ichiro Tanaka – Japanac

Opis:
Neobična lica gube se i pronalaze u raznim duhovitim situacijama, a zapleti i raspleti postaju slika jedne simpatične i šašave splitske noći u kojoj dvojica mladića iz Dalmatinske zagore dolaze u Split u potrazi za djevojkama i dobrom zabavom.
Kristijan i Mate su dvojica mladića iz Dalmatinske zagore, koji jedne večeri dolaze u Split u potrazi za djevojkama i dobrom zabavom. Za to vrijeme u stanu Dumanić traje prepirka između Ive i njegove trudne žene Dode.
Ive je dobio otkaz u pivovari jer je nehotice stisnuo pogrešno dugme pa će se u cijelom Splitu točiti loše pivo.Mnoštvo neobičnih lica gube se i pronalaze u raznim duhovitim situacijama, svi zapleti i raspleti postaju slika jedne simpatične i šašave splitske noći.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

NE BILO VAM TEŠKO DA SE ZAHVALITE ZA FILM Jednim Klikom!
PUSTITE KLIP I KLIKNITE NA REKLAMU
(NA TEKST).

Gost

Gost

Počalji#2    Pet 1 Nov - 0:48:29Odgovori na poruku

...ovo mi je prvi original htvatski film koji sam 2000.gledao na festivalu autorskog filma u bg...iako sam ljubitelj bg i zg skole,i ovaj film moze da prodje por neobavezno,lako se gleda,pitak je,na prvu loptu,bez mnogo razmisljanja...posto je vecini ekipe bilo debitantsko ostvarenje,mogu da se prenebregnu sve prof.mane i da se svede na ,za prvenac,pristojno komicno izdanje hrv.kinematografije u zacetku.preporuka-pogledati,mozete lepo da se nasmejete,bez mnogo razmisljanja i obaveza,m.t

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
Napišite Vaš Komentar Za
Da Mi Je Biti Morski Pas (1999)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: Filmovi :: Antologija EX YU Filma :: Hrvatski Filmovi ONLine-