Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!
 
PrijemLatest imagesZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Registruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Napiši novu temu   Odgovori na poruku
Delite | 
 

          pitanje za administratora

Share on Facebook
Autor
 Vaša Ocena:

Anonymous
Stevica76

Gost


pitanje za administratora Empty
Počalji#1    pitanje za administratora EmptySub 18 Apr - 16:13:27Odgovori na poruku

Dobar dan svim ljubiteljima starih filmova,imam jedno pitanje za administratora foruma,pre neki dan sam se registrovao na vas forum i posle registracije nemogu da gledam vise ni jedan strani film jer mi stalno izbacuje mi treba specijalna dozvola za gledanje filmova,jel možete da mi objasnite u cemu je problem i da li cu moći da nastavim sa gledanjem starih filmova sa vašeg sajta,hvala unapred i pozdrav !!!


Broj Jedan
Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

pitanje za administratora Empty
Default
pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5091
Poeni : 22754
Reputacija : 1688
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 51
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

pitanje za administratora Empty
Počalji#2    pitanje za administratora EmptyNed 26 Apr - 0:54:44Odgovori na poruku

Probaj sad


splićo
splićo

Junior Member
Junior Member

pitanje za administratora Empty
0+
pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty
Hrvatska

Muški Ovan Zmija
Broj poruka : 1
Poeni : 7
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.02.2016
Datum rođenja : 31.03.1953
Godina : 70
Grad : Splita

pitanje za administratora Empty
Počalji#3    pitanje za administratora EmptyPon 27 Jun - 22:06:58Odgovori na poruku



Molim da mi odgovorite zašto se filmovi svi od reda ne mogu gledati preko cjelog monitora zar ne postoji naćin da se slika proširi.Molim ODMAH vaš odgovor .HVALA


Broj Jedan
Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

pitanje za administratora Empty
Default
pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5091
Poeni : 22754
Reputacija : 1688
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 51
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

pitanje za administratora Empty
Počalji#4    pitanje za administratora EmptyPon 27 Jun - 22:12:30Odgovori na poruku

Verovatno koristiš google chrome, u njemu se već danima ne vidi dugme za full screen, probaj sa mozillom, kod mene se dugme za full screen vidi, dok za chrome ne znam šta je u pitanju, verovatno su oni nešto menjali i dugme se ne vidi...
a postoje i programi za skidanje u najgorem slučaju, dok to ne poprave, skineš film pa ga lepo gledaš iz kompjutera, prevod je zalepljen... do nas nije u svakom slučaju
znači, ili instalirajte mozillu ili skinite film ...


Vladica Mirkovic
Vladica Mirkovic

Junior Member
Junior Member

pitanje za administratora Empty
0+
pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty
Srbija

Muški Broj poruka : 1
Poeni : 7
Reputacija : 0
Datum upisa : 29.07.2016

pitanje za administratora Empty
Počalji#5    pitanje za administratora EmptySub 27 Avg - 13:20:58Odgovori na poruku

Pozdrav svim ljubiteljima filmova,sajt je odličan,e sad pitanje,od juče mi je na koji god film da otvorim izlazi vk autorizacija tako da ništa ne mogu da gledam,ima li šanse to da se popravi,pozrav i hvala unapred.


Broj Jedan
Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

pitanje za administratora Empty
Default
pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty pitanje za administratora Empty Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5091
Poeni : 22754
Reputacija : 1688
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 51
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

pitanje za administratora Empty
Počalji#6    pitanje za administratora EmptySub 27 Avg - 22:37:36Odgovori na poruku

Pozdrav i hvala na pohvalama...

Znači zaključali su sve filmove embedovane na drugim sajtovima,kao i ovde...
jedino što može da se uradi je da se odmah registrujete na vk.com  ,što je nešto
kao Ruski FB, ulogujete se nakon registracije,i vratite se na forum, onda bi trebalo sve da radi.
Registracija je besplatna i traje par minuta


Anonymous
ivanavla

Gost


pitanje za administratora Empty
Počalji#7    pitanje za administratora EmptyČet 23 Nov - 17:21:31Odgovori na poruku

dobar dan ja sam se registrirala ali mi pise da mi je racun neaktivan i ne mogu se ulogirat sta tocno ja sad moram napravit


Sponsored content




pitanje za administratora Empty
Počalji#8    pitanje za administratora EmptyOdgovori na poruku


 



 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
Napišite Vaš Komentar Za
pitanje za administratora


Dozvole ovog foruma:Možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: Zvezdan Free TV ::   :: Pitanja i Odgovori-
Napiši novu temu   Odgovori na poruku