Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!
 
PrijemLatest imagesZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Registruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Delite | 
 

          Novi Članovi - Predstavite Se

Share on Facebook
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći
Autor
 Vaša Ocena:

Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#701    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyPet 7 Sep - 1:07:36Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

pozdraaaav


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#702    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyPet 14 Sep - 15:23:27Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Poz svima ja sam novi clan pa reko da se predstavim. Ja se zovem Nemanja i dolazim iz Beograda. 96 sam godiste . pozz!! Smile


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#703    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptySub 15 Sep - 15:52:14Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Zdravo! Ja sam Kaća. Ja sam ruskinja. Studiram srpski jezik i mnogo volim srpske filmove.


Broj Jedan
Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Default
Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5091
Poeni : 22754
Reputacija : 1688
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 52
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#704    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptySub 15 Sep - 16:18:27Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Zdravo Kaća, dobro nam došla na Forum..


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#705    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyNed 16 Sep - 13:58:09Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Ja sam Kali dolazim iz njemackee Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 213319082 Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 213319082 Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 213319082


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#706    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyNed 16 Sep - 20:17:54Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

ja sam mara iz hrvatske, karlovca... jako bi rado pogledala signali nad gradom ali nikako da dođem do tog filma.


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#707    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyUto 18 Sep - 14:51:11Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

ja sam ivan iz kos mitrovice i volim da gledam domace i strane filmove,stranica,forum vam je ok,ali uvek moze bolje,i da,,nemojte me izbacivati ako nekad nemam vremena da vas posetim,pozz


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#708    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptySre 19 Sep - 21:32:35Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

cao ja sam davor i volim horore


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#709    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyČet 20 Sep - 1:25:00Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Pozdrav svima! Za ovaj sajt sam saznala preko You Tube i... evo me. Razlog zbog cega sam ovde: filmovi, filmovi, filmovi... flower


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#710    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyČet 20 Sep - 14:00:05Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Zdravo ja sam goran iz skoplja


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#711    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyPet 21 Sep - 12:00:46Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

zdravo svima ja sam sandra zivim u njemackoj a inace sam iz rijeke


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#712    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyNed 23 Sep - 6:54:36Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

pozdrav svima , ja sam alen iz zagreba,ugodan provod svima ovdje


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#713    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyNed 23 Sep - 8:42:45Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Ja sam Kali iz njemacka...pozdrav svimaaa.....


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#714    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyNed 23 Sep - 12:54:15Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Cao ja sam Dusan i dolazim i smedereva


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#715    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyPon 24 Sep - 9:07:10Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Pozz svima. Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 213319082


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#716    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyČet 27 Sep - 7:21:38Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Ja sam Sasa, iz NBG...raduje me ovaj forum. Stari filmovi i serije me vracaju u jedno lepse vreme bez Farmi i cajki.


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#717    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyČet 27 Sep - 14:10:22Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

pozzzz svima


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#718    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyPet 28 Sep - 15:39:25Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Sale iz Beograda.... videh link na facebook-u. pozzz.


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#719    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyNed 30 Sep - 15:10:59Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

nisam jos pogledao ni jedan ali cim odgledam javim se


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#720    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyNed 30 Sep - 19:36:06Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

dobro nam dosao i uzivaj


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#721    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyPon 1 Okt - 8:48:15Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Broj Jedan ::
Novi Članovi - Predstavite Se - Obavezno!
Very Happy Imam obitelj,jednog sina i suprugu.Volim gledati stare filmove i serije ratne ,humor.Baš mi je drago što sam našao ovu stranicu i nadam se velikoj zabavi na svoje zadovoljstvo i misli mda neću iz neznanja nešto zabrljati što se od mene traži na ovoj stranici.Pozdrav svima! Very Happy


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#722    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyUto 2 Okt - 1:18:30Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Cao...ja sam Jovan iz Kragujevca i ono sto mogu reci da znate o meni je da obozavam domacu kinematografiju...
[/quote]


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#723    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyPet 5 Okt - 17:29:00Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Zdravo svima. Ja sam Boris iz Svilajnca, tv nostalgija me dovela na ovaj forum i nadam sa da cu naci ono uz sta sam rastao. Zivi bili!


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#724    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptySub 6 Okt - 0:52:57Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Cao ljudi ja sam Carlito iz Kumanovo i sam novi na forumu. Youtube me je doveo ovde jer slucajno sam naisao na ovaj link zvezdan.forumsr.com, gledajuci neke druge filmove na youtube-u. Pozz iz Makedonije Smile


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#725    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptySub 6 Okt - 17:09:19Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Pozdrav svima! Zovem se Mitar, iz Beograda sam, volim stare domace filmove i ExYu R`n`R muziku.


Sponsored content




Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 Empty
Počalji#726    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 29 EmptyOvaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati


 



 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Novi Članovi - Predstavite Se
» EKV - Novi Sad,Live (1989)
» Totalno Novi Talas (2010)
Strana 29 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći
Napišite Vaš Komentar Za
Novi Članovi - Predstavite Se


Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: Zvezdan Free TV ::   :: Upoznavanje-