Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!
 
PrijemLatest imagesZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Registruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Delite | 
 

          Snivaj,Zlato Moje (2005)

Share on Facebook
Autor
 Vaša Ocena:

Sir Oliver
Sir Oliver

UPLoader
MODerator

UPLoaderMODerator

Snivaj,Zlato Moje (2005) Exzele11
Default
1000+ Snivaj,Zlato Moje (2005) Empty Snivaj,Zlato Moje (2005) Empty Snivaj,Zlato Moje (2005) Empty Snivaj,Zlato Moje (2005) Empty Snivaj,Zlato Moje (2005) Empty
Hrvatska

Muški Devica Konj
Broj poruka : 2146
Poeni : 9825
Reputacija : 1949
Datum upisa : 05.07.2012
Datum rođenja : 04.09.1966
Godina : 57
Grad : Zagreb

Snivaj,Zlato Moje (2005) Empty
Počalji#1    Snivaj,Zlato Moje (2005) EmptyPon 1 Apr - 12:32:25Odgovori na poruku

Snivaj,Zlato Moje (2005) Poster_final

Režija: Neven Hitrec
Scenarij: Hrvoje Hitrec

Uloge:
Alan Malnar
Darko Ljuština
Frank Kos
Ines Bojanić
Ivan Glowatzky
Ksenija Ugrina
Ljubomir Kerekeš
Višnja Babić
Marija Köhn

Opis:
Snivaj, zlato moje je film ispunjen emocijama i humorom, težnjom za srećom i ljepotom, slučaju i sudbini usprkos."Snivaj, zlato moje" sentimentalna je komedija u rasponu od neodoljivo smiješnoga do tragikomičnog. Snimljena prema romanu Ivana Pahernika, scenarista Hrvoja Hitreca, priča je to o zagrebačkom predgrađu od svršetka Drugoga svjetskog rata.
Priča o zagrebačkom predgrađu od svršetka Drugoga svjetskog rata i desetak godina poslije, o ljudima koji se humorom i pjesmom spašavaju od tjeskobne svakodnevice te vremenu usprkos čuvaju svoje običaje i način života.
Polazeći od obitelji, dočarana je Trešnjevka na način na koji je nekada disala, prikazujući trešnjevačke purgere, gdje u pozadini komedije vreba tragičnost ljudske sudbine.
U središtu je filmskog zbivanja obitelj Škrinjar, koja živi u oskudici u trešnjevačkoj prizemnici.
Tomica Škrinjar je od djetinjstva zaljubljen u lijepu Janju, pa kao dječak, a zatim i mladić, ne primjećuje da u kući do njegove izrasta jedna druga ljepotica, Tonka.
Posebnu boju i atmosferu daje niz likova iz predgrađa, koji zajedno čine neponovljivi mikrokozmos. U njihovu životu pjevanje je prirodan izraz kao i govorenje, te stoga i film s vremena na vrijeme poprima značajke mjuzikla.



nenoabc
nenoabc

Donator Foruma
Donator Foruma

Snivaj,Zlato Moje (2005) Empty
101+
Snivaj,Zlato Moje (2005) Empty Snivaj,Zlato Moje (2005) Empty Snivaj,Zlato Moje (2005) Empty Snivaj,Zlato Moje (2005) Empty
Hrvatska

Muški Škorpija Koza
Broj poruka : 184
Poeni : 664
Reputacija : 258
Datum upisa : 03.11.2011
Datum rođenja : 03.11.1967
Godina : 56
Grad : Zagreb
Raspoloženje : optimiticno

Snivaj,Zlato Moje (2005) Empty
Počalji#2    Snivaj,Zlato Moje (2005) EmptyPon 28 Okt - 23:26:26Odgovori na poruku

Dobar film vrijedi pogledati


Anonymous
Gost

Gost


Snivaj,Zlato Moje (2005) Empty
Počalji#3    Snivaj,Zlato Moje (2005) EmptySre 6 Nov - 12:46:19Odgovori na poruku

dobar film preporučujem ogled


Sponsored content




Snivaj,Zlato Moje (2005) Empty
Počalji#4    Snivaj,Zlato Moje (2005) EmptyOdgovori na poruku


 



 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Mirisi Zlato i Tamjan (1971)
» MekKenino Zlato (Mackenna's Gold) (1969)
» Zlato Sedam Svetih (Gold of the Seven Saints) (1961)
» Ram Za Sliku Moje Drage (1969)
» U Srcu Moje Plavuše (1984)
Strana 1 od 1
Napišite Vaš Komentar Za
Snivaj,Zlato Moje (2005)


Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: Filmovi :: Antologija EX YU Filma :: Hrvatski Filmovi ONLine-