Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!
 
PrijemLatest imagesZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Registruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Delite | 
 

          Armin (2007)

Share on Facebook
Autor
 Vaša Ocena:

ArkA
ArkA

UPLoader
MODerator

UPLoaderMODerator

Armin (2007) Empty
200+
Armin (2007) Empty Armin (2007) Empty Armin (2007) Empty Armin (2007) Empty Armin (2007) Empty Armin (2007) Empty
Bosna

Ženski Blizanci Konj
Broj poruka : 279
Poeni : 915
Reputacija : 213
Datum upisa : 30.10.2011
Datum rođenja : 04.06.1978
Godina : 45
Grad : Mostar
Zanimanje : slikar i galerista

Armin (2007) Empty
Počalji#1    Armin (2007) EmptyPet 14 Dec - 19:09:13Odgovori na poruku

Armin (2007)


Armin (2007) 09611910


Sredovječni Ibro (E. Hadžihafizbegović) i njegov sin Armin (A. Omerović) autobusom putuju iz malog mjesta u Bosni i Hercegovini u Zagreb. Tijekom puta Ibro je jako uzbuđen - sa svima razgovara, hvali se sinom. Arminu, trinaestogodišnjaku, zbog toga je neugodno i moli oca da se prestane tako ponašati. Međutim, Ibro želi svima obznaniti da vodi sina u Zagreb na audiciju za film koji snima njemački redatelj (J. Munchow)...







●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

U slučaju da video ne radi pritisni gore Armin (2007) Prijav10


Hvala


Anonymous
Gost

Gost


Armin (2007) Empty
Počalji#2    Armin (2007) EmptyČet 17 Okt - 6:17:29Odgovori na poruku

Topla,,prava ljudska prica,inace film je osvojio nekoliko nagrada u Americi ,Kanadi, Bliskom istoku,..
predivan film i predivna poruka.
Arka,imam jedno pitanje ,kako da postavim film,"Pre kise"Milce Malcevskog i "Gledaj me",prvi je makedonsko britanska kooprodukcija (Serbedjija,Meto Jovanovski,filmcina)
A dr je crnogorska(Branislav Popovic,Voja Brajevic,Andrija MIlosevic,Marija Perovic i dr.)

Hvala***

 



 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Promeni Me (2007)
» Hadersfild (2007)
» Klopka (2007)
» Zavet (2007)
» Policijska Patrola (2007)
Strana 1 od 1
Napišite Vaš Komentar Za
Armin (2007)


Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: Filmovi :: Antologija EX YU Filma :: Hrvatski Filmovi ONLine-