Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!
 
PrijemLatest imagesZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Registruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Delite | 
 

          Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955)

Share on Facebook
Autor
 Vaša Ocena:

Broj Jedan
Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) Empty
Default
Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) Empty Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) Empty Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) Empty Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) Empty Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) Empty Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5091
Poeni : 22754
Reputacija : 1688
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 52
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) Empty
Počalji#1    Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) EmptyUto 8 Maj - 20:01:10Odgovori na poruku

Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) En-qua10

Kiss Me Deadly počinje s praskom - mlada žena (Cloris Leachman), sa golim nogama i samo u kaputu ide uz autoput, mahnito pokušavajući da zastavi pomoć.
U očaju, ona se konačno baci u saobraćaj, a auto koji joj staje vozi detektiv Mike Hammer.

Tempo nikad ne popušta - Nismo čak ni u 15. minuti filma a tu je već bilo ubistvo, misteriozno pismo, pokušaj da se ubije Hammer, i naravno, upozorenje da samo ostane tako.

Hammer, umoran od propalica, slucajeva razvoda, miriše nešto veliko i zeli to da istrazi...

Film je uzbudljiv, onako taman kakav noir može biti, i pun misterije...






Ako želite da skinete film kliknite ovde i pročitajte kako.



Barbur
Barbur

Legend
Legend

Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) Empty
600+
Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) Empty Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) Empty Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) Empty Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) Empty Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) Empty Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) Empty
DEFAULT

Ženski Lav Svinja
Broj poruka : 628
Poeni : 3356
Reputacija : 358
Datum upisa : 29.03.2014
Datum rođenja : 28.07.1959
Godina : 64
Grad : Naharija, Israel

Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) Empty
Počalji#2    Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955) EmptyPet 22 Maj - 0:59:05Odgovori na poruku

Miki Splejn i njegov Majk Hamer sa jedne a Robert Oldrič ("What Ever Happened to Baby Jane?", "Hush...Hush, Sweet Charlotte" između ostalih naslova) sa druge strane, u kombinaciji daju jedan interesantan, napet i apokaliptičan film vredan gledanja. Jedino je sam kraj malo nerealan ali može se oprostiti......

 



 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Poljubac Ubice (Killer's Kiss) (1955)
» Goli Poljubac (The Naked Kiss) (1964)
» Poljubac Vampira (The Kiss Of The Vampire) (1963)
» Dugi Oproštaj (Poljubac Za Laku Noć) (The Long Kiss Goodnight) (1996)
» Noć Vukova (1955)
Strana 1 od 1
Napišite Vaš Komentar Za
Poljubi Me Smrtno (Kiss Me Deadly) (1955)


Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: Filmovi :: Strani Filmovi ONLine :: Film-Noir-