Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!
 
PrijemLatest imagesZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Registruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Delite | 
 

          Grlom U Jagode (1975)

Share on Facebook
Autor
 Vaša Ocena:

Broj Jedan
Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Grlom U Jagode (1975) Empty
Default
Grlom U Jagode (1975) Empty Grlom U Jagode (1975) Empty Grlom U Jagode (1975) Empty Grlom U Jagode (1975) Empty Grlom U Jagode (1975) Empty Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5091
Poeni : 22754
Reputacija : 1688
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 51
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

Grlom U Jagode (1975) Empty
Počalji#1    Grlom U Jagode (1975) EmptyPon 11 Apr - 0:52:55Odgovori na poruku

Grlom U Jagode (1975) Jagode10

SVE EPIZODE NAŠE OMILJENE SERIJE!
"Kako smo postajali ljudi.....Zovem se Branislav Živković, a zovu me Bane Bumbar.
A to je zato što sam uvek bio tako malo bucmastog lica. Tako sam se rodio, šta mogu...
Rodjen sam 1945. godine od majke Olje, Olivere i oca Sretena, Srete Živkovića..."

Ovako započinje jedna od najpopularnijih serija snimljenih na ovim prostorima. Serija oslikava život mladića Baneta Živkovića prateći vesele i tužne dogadjaje u njegovom životu i životu njegove porodice i prijatelja, od njegovog polaska u srednju školu pa do završetka fakulteta.
Svaka epizoda čini celinu za sebe (ima ih deset, a svaka traje oko 60 minuta) i opisuje odredjenu godinu u periodu od 1960. do 1970. godine. Tu su prve ljubavi, poljupci, tuče, prva igranka..

Svaka epizoda predstavlja i retrospektivu najznačajnijih dogadjaja tih godina,sigurno će i Vas podsetiti na mnogo šta! Ovde se pojavljuju i Aleksandar Berček, Predrag Manojlović, Bogdan Diklić,Rahela Ferari, Gordana Marić, Djurdjija Cvetić, Neda Arnerić, Josif Tatić,Zorica Mirković, Bisera Valentanlić, Dragoslav Ilić, Jovanka Kotlajić,Slavica Djordjević, Ivan Djurdjević, Velibor Nikolić, Aleksandar Stojanović i deca Srdjan Grujić, Vesna Crnomarković, Milenko Nikolić i dr.
Serija je snimana 1975.

Uloge: Branko Cvejić, Danilo Bata Stojković, Olivera Marković , Aleksandar Berček,
Miki Manojlović, Bogdan Diklić, Đurđija Cvetić, Rahaela Ferari...
Autor: Srđan Karanović





Grlom U Jagode (1975) Downlo11

Kliknite Ovde Za Ostale Epizode:



Anonymous
Gost

Gost


Grlom U Jagode (1975) Empty
Počalji#2    Grlom U Jagode (1975) EmptyNed 8 Apr - 21:18:06Odgovori na poruku

U to vreme ja sam bio klinac,a moja stara i danas hvali ovu seriju.S pravom.Predobra je.

 



 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Kako Da Skinete Film Sa Foruma
» Jagode u Grlu (1985)
» Divlje Jagode - Zaječar 2007 (41. Gitarijada)
» Divlje Jagode (Wild Strawberries) (Smultronstället) (1957)
» So (1975)
Strana 1 od 1
Napišite Vaš Komentar Za
Grlom U Jagode (1975)


Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: YU Serije-