Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!

PrijemZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Delite | 

         Grlom U Jagode (1975)

Share on Facebook
Autor
 Vaša Ocena:

Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5088
Poeni : 22419
Reputacija : 1369
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 45
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

Počalji#1    Pon 11 Apr - 0:52:55Odgovori na poruku

SVE EPIZODE NAŠE OMILJENE SERIJE!
"Kako smo postajali ljudi.....Zovem se Branislav Živković, a zovu me Bane Bumbar.
A to je zato što sam uvek bio tako malo bucmastog lica. Tako sam se rodio, šta mogu...
Rodjen sam 1945. godine od majke Olje, Olivere i oca Sretena, Srete Živkovića..."

Ovako započinje jedna od najpopularnijih serija snimljenih na ovim prostorima. Serija oslikava život mladića Baneta Živkovića prateći vesele i tužne dogadjaje u njegovom životu i životu njegove porodice i prijatelja, od njegovog polaska u srednju školu pa do završetka fakulteta.
Svaka epizoda čini celinu za sebe (ima ih deset, a svaka traje oko 60 minuta) i opisuje odredjenu godinu u periodu od 1960. do 1970. godine. Tu su prve ljubavi, poljupci, tuče, prva igranka..

Svaka epizoda predstavlja i retrospektivu najznačajnijih dogadjaja tih godina,sigurno će i Vas podsetiti na mnogo šta! Ovde se pojavljuju i Aleksandar Berček, Predrag Manojlović, Bogdan Diklić,Rahela Ferari, Gordana Marić, Djurdjija Cvetić, Neda Arnerić, Josif Tatić,Zorica Mirković, Bisera Valentanlić, Dragoslav Ilić, Jovanka Kotlajić,Slavica Djordjević, Ivan Djurdjević, Velibor Nikolić, Aleksandar Stojanović i deca Srdjan Grujić, Vesna Crnomarković, Milenko Nikolić i dr.
Serija je snimana 1975.

Uloge: Branko Cvejić, Danilo Bata Stojković, Olivera Marković , Aleksandar Berček,
Miki Manojlović, Bogdan Diklić, Đurđija Cvetić, Rahaela Ferari...
Autor: Srđan Karanović

Kliknite Ovde Za Ostale Epizode:

Gost

Gost

Počalji#2    Ned 8 Apr - 21:18:06Odgovori na poruku

U to vreme ja sam bio klinac,a moja stara i danas hvali ovu seriju.S pravom.Predobra je.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
Napišite Vaš Komentar Za
Grlom U Jagode (1975)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: YU Serije-