Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!
 
PrijemLatest imagesZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Registruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Delite | 
 

          Novi Članovi - Predstavite Se

Share on Facebook
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći
Autor
 Vaša Ocena:

Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#551    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyUto 12 Jun - 23:45:32Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Pozdrav svima
Uzivam da gledam filmove, posebno komedije.
dolazim iz Zenice


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#552    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyPet 15 Jun - 10:12:02Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Poz, ja sam Dalibor iz Backe Palanke...
Volim komedije i akcione filmove,,
S10


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#553    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyPet 15 Jun - 11:47:42Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Ja sam Lidija iz BGa,to je to


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#554    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyPet 15 Jun - 14:35:10Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

pozdrav svima,ja sam sasa.


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#555    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptySub 16 Jun - 0:33:21Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

novi sam clan i vec vidim da je jako zanimljiv forum,,,,,,sve pozdravljam


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#556    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptySub 16 Jun - 21:42:34Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Nasao sam ovaj sajt kada sam trazio jedan film i izgleda da samo ovde ima taj film. Ako se ispostavi da hoce taj film i da su ovde prisutni fini ljudi, cesce cu obilaziti ovaj forum Smile


Broj Jedan
Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Default
Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5091
Poeni : 22754
Reputacija : 1688
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 52
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#557    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptySub 16 Jun - 23:01:48Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

A koji film je u pitanju i gde si nas našao?

imamo mi dosta filmova koje nigde nema, i imamo i neke koje one seronje sa youtube
ne dozvoljavaju kod njih..

a ima i ljudi, samo ne umeju izgleda da pričaju ništa pa ih zato redovno isključujem sa foruma...



Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#558    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyNed 17 Jun - 14:36:26Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Ja sam Andrija u narodu poznatiji kao DJ Laki. Bavim se medjunarodnim transportom ili jednostavnije je reci vozac. Obozavam stare filmske hitove i tu sam da nesto naucim i da nekog posavetujem...


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#559    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyNed 17 Jun - 14:42:09Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Pozdrav svima ja sam Dj LAki vozac medjunarodne spedicije ili transporta... Po zanimanju sam glumac voditrelj ali nazalost u ovoj zemlji covek ne moze da radi ono sto voli... smrc.....


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#560    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyNed 17 Jun - 17:55:30Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Поздрав народе, ја сам Стеван, Нишки Приштинац, на привременом боравку и раду у Нишу, вероватно доживотно. Иначе, као дипломирао права... Smile


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#561    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyNed 17 Jun - 19:39:06Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Pozz svima,ja sam Drazen iz Varazdina!! Very Happy


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#562    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyNed 17 Jun - 19:54:28Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

cao S5

ja san ana iz bg. bas super sto ovde ima dosta straijih filmova,klasika. jedva cekam da pogledam. inace, moj omiljeni zanr su romanticne drame


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#563    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyNed 17 Jun - 21:46:29Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Pozdrav iz Nisa,zovem se Milan ! nadjoh neke interesantne dokumentarce Smile


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#564    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyUto 19 Jun - 16:54:58Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

pozdrav svima Miladin.


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#565    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptySre 20 Jun - 18:56:39Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Pozdrav svima .Ja sam stari-novi (nazalost lose se snalazim s ovim stvarima, analfabet sta da kazem ) pa sam bio iskljucen jer se nisam predstavio . Nadam se da se to ovde radi ,i da necu opet pogresiti . Zovem se Ljubo , naravno isto kao i vecina Vas volim filmove , narocito ove klasicne , koje nas admin Br 1 postavlja na svoj sajt. Hvala na druzenju . Inace naziv pod kojim me mozete videti i cuti je PEPELJARA.


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#566    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyČet 21 Jun - 2:56:58Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

cao ja sam zlaja iz prokuplja


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#567    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyČet 21 Jun - 14:08:19Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

pozzz svim clanovima Kisss


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#568    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyČet 21 Jun - 17:25:04Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

U pitanju je film Orkanski visovi (Wuthering Heights). Jeste da je film iz '36 (cini mi se) ali moze i taj da prodje Smile. Jos nisam stigao da pogledam film, treba mojoj devojci za njen fax posto je dobila 5 knjiga da procita a jedna od njih je i "Wuthering Heights" pa kad odgledamo film ostavicemo komentar Smile


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#569    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyPet 22 Jun - 13:20:16Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Caoo ljudi ja sam Nina i iz Nbg-a sam.. Dosla sam ovde jer sam trazila film Mi deca sa stanice Zoo.


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#570    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyPet 22 Jun - 15:22:07Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Здраво свима. Ја сам Давор и живим у Палама.


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#571    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyPet 22 Jun - 22:07:41Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Pozdrav svima, do[asa mi se ovaj sajt veoma...


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#572    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptySub 23 Jun - 20:53:29Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Veliki Pozdrav svima!
Ja sam iz Negotina i nadam se da ce biti lepo druzenje... Smile


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#573    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyNed 24 Jun - 15:01:26Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

ja sam nesa volim fantastiku inace sam iz beograda


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#574    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyPon 25 Jun - 0:45:49Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

Helou
Novi sam član i volim sve što vole mladi. Very Happy


Anonymous
Gost

Gost


Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#575    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyPon 25 Jun - 5:05:09Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati

samo sve da vas pozdravim Smile novi kolacic ovde!


Sponsored content




Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 Empty
Počalji#576    Novi Članovi - Predstavite Se  - Page 23 EmptyOvaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati


 



 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Novi Članovi - Predstavite Se
» EKV - Novi Sad,Live (1989)
» Totalno Novi Talas (2010)
Strana 23 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći
Napišite Vaš Komentar Za
Novi Članovi - Predstavite Se


Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: Zvezdan Free TV ::   :: Upoznavanje-